Specializujeme se na dodání drátěného programu pro uskladnění zboží ve vašem obchodě.

Vyberte si z velké nabídky různých druhů a typů. Na základě vaší objednávky zajistíme požadované rozměry a povrchovou úpravu. Dle dohody s klientem vyrobíme např. drátěné koše do prodejny na zakázku, sklapovací koše atd.

Dodavatele vstupního materiálu pro výrobu drátěného programu pečlivě vybíráme, neboť kvalita materiálu na vstupu zásadně ovlivňuje možnosti jeho dalšího zpracování a zároveň kvalitu celého výrobku. Zpracováváme převážně ocelové dráty dle ČSN EN 10016 – 1,2 o průměru 1,8 – 12 mm.

Dle přání zákazníka dodáváme drátěný program buď v surovém stavu, nebo povrchově upravený. Nejčastější povrchové úpravy drátěného programu jsou práškové lakování, zinkování a chromování.

Práškové lakování lze provádět v široké paletě barevných odstínů daných vzorníkem barev RAL. Pro zachování „kovového“ vzhledu lze drátěný program upravovat chromátováním, zinkováním s možností zinkového povlaku s modrým, žlutým chromátem s rozdíly ve vzhledu apod.

Nevíte-li si rady s výběrem vhodné povrchové úpravy pro Váš výrobek, rádi Vám poradíme.

Dále nabízíme firemní a reklamní stojany, boxy na květináče, háky do kovových sítí i do perforovaných plechů, držáky, šibenice a konzole, dělítka a hradítka nebo nabízíme zakázkovou výrobu.

Kvalitní drátěný program od společnosti Deko Draht s.r.o.!